a0111.gif

Re: Vše nej v roce 2013

(Růžena Bečková, 7. 1. 2013 13:39)

Děkujeme za krásná slova uznání a také přejeme krásný a úspěšný nový rok 2013.
Růžena Bečková, ředit. školy

Nezbývá jinak než všem vřele doporučit

(Katka Ivaškovičová, 4. 12. 2012 16:52)

Z Večerníčku jsme naprosto nadšení, zejména pak s paní učitelkou Maruškou a Renatou, které mají k dětem úžasný přístup. Máme srovnání s jinou školkou, kam chodil náš starší syn. Ten nikdy nenosil domů takovou zásobu písniček, básniček a zážitků jako Kuba od Vás. Víme, že je pro přípravu do školy i do života v těch nejlepších rukou a jsme za to opravdu vděční. Večerníček doporučuji kudy chodím .... škoda jen, že není nafukovací :)

Re: Nezbývá jinak než všem vřele doporučit

(Růžena Bečková, ředit. školy, 6. 12. 2012 10:11)

Moc děkuji za pochvalu paní učitelek Renáty a Marušky, jsem ráda, že je mám ve svém týmu. Naším krédem je pohoda a dobrá nálada ( a také výborní rodiče ) a pak se vše daří.

Fíla

(Kracíková, 5. 9. 2012 19:30)

Musím se přidat, Filípkovi se ve školce moc líbí, jsme rádi hlavně jak zvádl adaptaci minulý rok ze začatku roku, paní učitelky se k jeho breku postavily profesionalně a to mu moc pomohlo a my rodicove jsme byli klidni, ze je o nĚj dobre postarano.O prázdninách jsme "otestovali vice skolek"a muSím konstatovat, že jsme se moc rádi vrátili v září do té naší. Kracíci:)

Re: Fíla

(Večerníček, 9. 9. 2012 17:53)

Děkujeme. Když jsou vstřícní rodiče a prima děti, tak je ve Večerníčku pohoda.

Pochvala

(Lenka Součková, 30. 3. 2012 16:08)

Jsem moc rádi, že naše dcera Maja chodí právě do MŠ Večerníček.Je se vším moc spokojená, nadšená a chválí nejen paní učitelky, ale i paní "kuřatky" za to jak vaří. Děkujeme

Re: Pochvala

(Večerníček, 3. 4. 2012 10:37)

Děkujeme za příspěvek do našich stránek a taky za pochvalu, která nás moc těší.

Re: Pochvala

(Bursík, 5. 9. 2012 23:07)

Dobrý den,
rovněž se připojuji k pochvale.
Krom bezproblémového startu do nového školního roku nás hned mile oslovili dvě věci. První je existence těchto pěkných stránek ze super galerii fotek. Moc se těším na to, že si vychutnám drakiádu, vánoční besídku a další akce bez potřeby sledovat akci přes objektiv svého fotoaparátu. Fotky jsou fajn památka. Druhou fajn věcí, kterou nám přinesla při začátku školního roku školka do živiota, je rozšíření našeho jídelníčku. Znovu jsme objevili chleba s medem! Sofinka si ho vyžádala ke snídani a ostatní děti se připojili. Už mi ty cornflejkové snídaně lezly na nervy.

Re: Re: Pochvala

(Večerníček, 9. 9. 2012 17:46)

Děkujeme a zdravíme naše "bývalé žáčky" Amálku a Maxíka.

« předchozí

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8